Bc. Filip Jimramovský

Bude mi 26 let, jsem zakládajícím členem hnutí STAN v Boskovicích a od února 2022 také předsedou místní organizace STAN Boskovice.

V roce 2016 jsem úspěšně zakončil své studium na Gymnáziu v Boskovicích a následně jsem zamířil na Masarykovu univerzitu, kde jsem v oborech mezinárodní vztahy a politologie získal bakalářský titul. Aktuálně dokončuji na Ekonomicko-správní fakultě MU navazující magisterské studium v oboru hospodářská politika a mezinárodní vztahy.

Profesně se věnuji především ekonomii a managementu. I přes svůj nižší věk mám již řadu profesních zkušeností, konkrétně jsem mezi roky 2017 až 2020 působil jako generální manažer extraligového basketbalového klubu Basket Brno. Spolupracoval jsem také s přední světovou auditní společností Ernst&Young a v současnosti pracuji na pozici marketingového ředitele. Celý svůj dosavadní život jsem neodmyslitelně spojil se sportovním prostředím a aktivním sportovcem jsem i nadále.

Důvodem, proč jsem se rozhodl kandidovat do zastupitelstva města Boskovice je fakt, že mi není jedno, v jakém stavu se naše město aktuálně nachází. Myslím si, že je na čase, aby zodpovědnost za fungování našeho města začala pomalu přebírat také mladší generace, která není zatížená minulostí, osobními spory a aby tato generace dopomohla konstruktivní politikou k posunu našeho města vpřed.

Velmi si vážím důvěry, kterou mi vyjádřili členové místní organizace STAN Boskovice při volbě lídra pro letošní komunální volby a doufám, že se nám společnými silami podaří komunální volby v Boskovicích vyhrát.